Trofej Vidovdana 2016 – rezultati i raspored utakmica

0
131
Trofej Vidovdana 2016 - rezultati

Trofej Vidovdana 2016 – obaveštenja, rezultati, raspored i satnica utakmica..

Raspored i satnica takmičenja po grupama

20. jun 2016. – PONEDELJAK / Zbog nevremena odloženo za 22. juni 2016.

VREME EKIPA 1 EKIPA 2 GRUPA KOLO REZULTAT

19.00 KLADIONICA SOKER HOROSKOP SURČIN A 1. 1:2
19.45 BSK JANG ADANEKS I PRIJATELJI A 1. 4:2
20.30 SAMO VAS GLEDAMO MALI FIĆA B 1. 4:4
21.15 SIRIUS BMR TRAVEL SRBA I DRUGARI B 1. 2:3
21. jun 2016. – UTORAK

VREME EKIPA 1 EKIPA 2 GRUPA KOLO REZULTAT

19.00 BOTAFOGO WD CONCORD WEST C 1. 4:3
19.45 T.R. ŠESTICA VS ROL C 1. 6:2
20.30 B S K AUTO-PERIONICA JENI D 1. 2:1
21.15 MALI MARKO MESARA PUFTA-FRIZERSKI SALON MAB D 1. 2:5
odigrano 25.6.
23. jun 2016. – ČETVRTAK

VREME EKIPA 1 EKIPA 2 GRUPA KOLO REZULTAT

19.00 SAMO VAS GLEDAMO SIRIUS BMR TRAVEL B 2. 6:1
19.45 MALI FIĆA SRBA I DRUGARI B 2. 2:1
20.30 KLADIONICA SOKER BSK JANG A 2. 1:1
odigrano 25.6.
21.15 HOROSKOP SURČIN ADANEKS I PRIJATELJI A 2. 5:1
25. jun 2016. – SUBOTA

VREME EKIPA 1 EKIPA 2 GRUPA KOLO REZULTAT

19.00 B S K MALI MARKO D 2. 1:3
19.45 AUTO-PERIONICA JENI MESARA PUFTA-FRIZERSKI SALON MAB D 2. 0:4
20.30 BOTAFOGO T.R. ŠESTICA C 2. 3:3
21.15 WD CONCORD WEST VS ROL C 2. 1:2
27. jun 2016. – PONEDELJAK

VREME EKIPA 1 EKIPA 2 GRUPA KOLO REZULTAT

19.00 ADANEKS I PRIJATELJI KLADIONICA SOKER A 3. 1:2
19.45 BSK JANG HOROSKOP SURČIN A 3. 1:3
20.30 SRBA I DRUGARI SAMO VAS GLEDAMO B 3. 2:4
21.15 SIRIUS BMR TRAVEL MALI FIĆA B 3. 4:8
odigrano 29.6.
29. jun 2016. – SREDA

VREME EKIPA 1 EKIPA 2 GRUPA KOLO REZULTAT

19.00 VS ROL BOTAFOGO C 3. 2:3
19.45 T.R. ŠESTICA WD CONCORD WEST C 3. 7:1
20.30 MESARA PUFTA-FRIZERSKI SALON MAB B S K D 3. 4:6
21.15 MALI MARKO AUTO PERIONICA JENI D 3. 7:1
RASPORED I SATNICA 1/4 FINALA

1.jul 2016. – PETAK

VREME EKIPA 1 EKIPA 2 REZULTAT

19.00 HOROSKOP SURČIN MALI FIĆA 3:2
19.45 TR ŠESTICA MALI MARKO 3:1
20.30 SAMO VAS GLEDAMO BSK JANG 2:0
21.15 MESARA PUFTA- FRIZERSKI SALON MAB BOTAFOGO 2:4

RASPORED I SATNICA 1/2 FINALA

2. jul 2016. – SUBOTA

VREME EKIPA 1 EKIPA 2 REZULTAT
19.30 HOROSKOP SURČIN TR ŠESTICA 3:3 (11:10)
20.15 SAMO VAS GLEDAMO BOTAFOGO 3:0

RASPORED I SATNICA FINALA

3. jul 2016. – NEDELJA

VREME EKIPA 1 EKIPA 2 REZULTAT NAPOMENA
18.00 TR ŠESTICA BOTAFOGO 7:2 ZA 3. MESTO
19.00

HOROSKOP SURČIN SAMO VAS GLEDAMO 3:4 F I N A L E

Ostavi komentar

Upiši svoj komentar
Upiši svoje ime

16 − 14 =