Raspored i rezultati utakmica „Trofej Vidovdana 2017.“

0
1525
Kostur nokaut faze turnira
Preporučujemo
stomatolog-baner

Raspored, satnica i rezultati utakmica – Vidovdanski turnir u Borči 2017.

Legenda:

Zelena boja – ekipa pobednik / prolazi dalje
Crvena boja – ekipa koja je izgubila / ne prolazi dalje
Crna boja ekipa – bez pobednika / nerešen rezultat / meč nije odigran

Pročitajte i: Otvoren „Trofej Vidovdana 2017“

Preporučujemo
stomatolog-reklama

Vreme / Ekipa1 – Ekipa 2 / Rezultat / Grupa / Kolo

Četvrtak, 15.jun 2017.

20.00 / Samo vas gledamoPivnica Žirafa 23 / 3:2 / Grupa A / I kolo
20.45 / BotafogoMali Marko WD Konkord vest / 1:3 / Grupa A / I kolo
21.30 / Mali Marko SabatoKladionica Korner / 4:1 / Grupa B / I kolo
22.15 / Mesara PuftaSport Kafe / 1:2 / Grupa B / I kolo

Subota, 17.jun 2017.

19.00 / Tr ŠesticaBalon El Klasiko / 1:7 / Grupa E / I kolo
20.30 / Algon AGKo sme taj može / 5:0 / Grupa F / I kolo
21.15 / Saloni Anđelina i Javor – VS Roll / 2:2 / Grupa D / I kolo

Nedelja, 18.jun 2017.

18.15 / KBV Datacom – Max Bet / 0:0 / Grupa C / I kolo
19.00 / Mali Marko SabatonMesara Pufta / 7:1 / Grupa B / II kolo
19.45 / Kladionica KornerSport kafe / 2:6 / Grupa B / II kolo
20.30 / Samo vas gledamoBotafogo / 3:1 / Grupa A / II kolo
21.15 / Pivnica žirafa 23Mali Marko WD Konkord Vest / 2:3 / Grupa A / II kolo

Ponedeljak, 19.jun 2017.

19.00 / Algon AGŠašava družina / 5:0 / Grupa F / II kolo
19.45 / TR ŠesticaSCN / 1:2 / Grupa E / II kolo
20.30 / Saloni Anđelina i JavorJKRA / 6:3 / Grupa D / II kolo
21.15 / KBV DatacomCafe DeFacto / 9:1 / Grupa C / II kolo

Utorak, 20.jun 2017.

19.00 / Mali Marko WD Konkord VestSamo vas gledamo / 3:2 / Grupa A / III kolo
19.45 / BotafogoPivnica Žirafa 23 / 2:3 / Grupa A / III kolo
20.30 / Sport kafe – Mali Marko Sabato / 0:0 / Grupa B / III kolo
21.15 / Mesara PuftaKladionica Korner / 3:6 / Grupa B / III kolo

Sreda, 21.jun 2017.

19.00 / Max BetCafe DeFacto / 10:1 / Grupa C / III kolo
19.45 / VS RollJKRA / 7:3 / Grupa D / III kolo / odigrano 20.06.2017. u 18.15
20.30 / Balon El Klasiko – SCN / 2:2 / Grupa E / III kolo
21.15 / Ko sme taj možeŠašava družina / 1:5 / Grupa F / III kolo /

Petak, 23.jun 2017.

1/8 finala

19.00 / Mali Marko WD Konkord VestTR Šestica / 6:0 / osmina finala
19.45 / KBV DatacomAnđelina i Javor / 3:3 / penali – 3:2 / osmina finala
20.30 / Balon El KlasikoŠašava družina / 2:1 / osmina finala
21.15 / Mali Marko SabatoJKRA / 10:0 / osmina finala

Subota, 24.jun 2017.

Vidovdanski kotlić 2017.

Nedelja, 25.jun 2017.

Turnir u šahu

1/8 finala

19.00 / Max BetKladionica Korner / 5:1 / osmina finala
19.45 / Samo vas gledamo – Sport kafe / 3:2 / osmina finala
20.30 / Algon.AGSCN / 1:2 / osmina finala
21.15 / VS RollPivnica Žitafa 23 / 2:2 / penali – 3:1 / osmina finala

Ponedeljak, 26.jun 2017.

1/4 finala

19.00 / Balon El KlasikoMali Marko Sabato / 3:3 / penali – 2:3četvrtina finala
19.45 / SCNVS Roll / 0:1 / četvrtina finala
20.30 / Max Bet – Samo vas gledamo/ 0:4 / četvrtina finala
21.15 / Malo Marko WD Konkord vest KBV Datacom / 3:0 / četvrtina finala

Utorak, 27.jun 2017.

1/2 finala

19.30 / Mali Marko WD Konkord vestSamo vas gledamo / 0:0 / pulufinale
20.15 / Mali Marko Sabato  – VS Roll / 0:0 / pulufinale

Sreda, 28.jun 2017.

18.00 / Mali Marko Sabato Samo vas gledamo / 0:0 / Borba za 3. mesto
19.30 / Malo Marko WD Konkord vest – VS Roll / 5:0 / Finale

Ostavi komentar

Upiši svoj komentar
Upiši svoje ime

eleven − nine =